DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Depilace cukrovou pastou Pandhy’s depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu a to výhradně z přírodních materiálů. Obsahuje cukr a vodu a nenajdete v ní žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití Pandhy’s depilační cukrové pasty jsou proto alergické reakce a kožní podráždění minimální. Z Vašeho těla lze cukrovou pastou odstranit chloupky dlouhé 1 mm, ideální délka chloupků je 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná) a proto Vaše pokožka může být stále hladká. Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu vlasu a depilované části těla), obecně lze počítat s dobou mezi 2 - 6 týdny.

Depilace cukrovou pastou je založena na ruční technice, při níž je vlažná hmota vmasírována do pokožky proti směru růstu chloupků a poté chloupky z vlasového váčku vytaženy po směru růstu. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, třísla, klín - brazilská depilace). Při depilaci cukrovou pastou nedochází k přetrhání chloupků a nežádoucím reakcím a depilace je téměř bezbolestná.

Pandhy’s depilační cukrová pasta přilne pouze k chloupkům a současně odstraňuje šetrně pouze odumřelé pleťové buňky. Cukrová pasta může být nanesena několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní, aniž by byla pokožka traumatizována. Při depilaci cukrovou pastou Vám nehrozí žádné popálení, protože je pasta aplikována ve vlažném stavu. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí Vám zčervenání pokožky zmizí rychleji oproti depilaci teplým voskem.

Po aplikaci Pandhy’s depilační cukrové pasty na Vašem těle nezůstává žádná pasta. Odpadá použití chemických čisticích prostředků, je tedy i ekologická. Díky své jedinečné konzistenci nehrozí u cukrové pasty zaschnutí či ztvrdnutí jako u vosku.

AKTUALITY
Aktuálně od Mary Cohr - péče o pleť.
Age Repair 75 min.

Revoluční nové ošetření s okamžitým výsledkem.
Kyselina Hyaluronová, vitamín C, elixír buněčného mládí.
Kolagen redukují všechny viditelné známky stárnutí.
Cena na měsíc červen 900,- Kč.

Novinka v péči o pleť:
 Catio Vital 1100,-Kč ( v ceně zábal na ruce studeným parafínem), cena pro měsíc červen.

-ošetření pomocí unikátního ionizačního přístroje, kde se aktivní látky dostanou rychleji a hlouběji do vaší pleti. Působí přesně tam, kde je jich třeba.

Catio Vital Lift 1200,- Kč ( v ceně zábal na ruce studeným parafínem)

-speciální ošetření pro náročnou pleť, která potřebuje vyhladit vrásky, zpevnit kontury obličeje a posílit svalový tonus.


více z aktualit

¤ Mary Cohr