MARY COHR LUXUSNÍ FRANCOUZSKÁ KOSMETIKA

MARY COHR Peel & Lift s ovocnými kyselinami

peealing Peeling odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je okysličena, pryč je mdlý odstín-je vytvořena nová mladší pleť. Obličej viditelně zkrásněl.

MARY COHR Liftingová péče - Beauté Lifting

lifting Liftink s mořským kolagenem revitalizuje a regeneruje pleť. Váš obličej je jako vyměněný, pleť je odpočatá a viditelně omlazena. Tajemství spočívá v použití aplikátoru s kuličkou, která dodá koncentrované regenerační sérum s hloubkovým účinkem přímo do vrásky a zároveň ji masíruje, vyrovnává ochablé vazivo a tím vyplňuje rýhu vrásky. Poté se provede revitalizační a regenerační modeláž, která odstraní únavu a uvolní rysy obličeje.

MARY COHR Beauté Aromatique

aromaterapie 100% přírodní péče s esenciálními oleji a rostlinnými výtažky. Péče začíná masáží obličeje, díky které se esenciální oleje jemně vstřebají hluboko do pokožky . Esenciální oleje působí ještě dlouhé hodiny po ošetření. Masáž odvádí toxiny z lymfatického systému a zlepšuje krevní oběh, čímž pleť revitalizuje zevnitř.
Spojení esenciálních krémů a pěstících produktů má na pleť hluboký, rychlejší a tedy i účinnější zkrášlující efekt.

 

Kosmetická masáž ametystem


Ametyst pro své vlastnosti i barvu byl uctíván skoro všemi národy, staří Řekové věřili v jeho protiomamnou moc. Je to velmi mocný kámen, v jehož barvě se snoubí oheň životní síly s klidem ducha.

Kosmetická masáž ametystem pouze k ošetření Mary Cohr

SpA Aromatique®

Relaxační ošetření (90 minut)

Nádherně uvolňující péče, která začíná  papájovým peelingem, který jemně odstraní suchou pokožku a zároveň krásně provoní a připraví pokožku na  masáž celého těla smyslnými a hřejivými esenciálními oleji.
• Následný zábal dokonale zklidňuje tělo, prohřeje svaly a přináší pocity uvolnění a odpočinek.
• Po ošetření bude pokožka celého těla příjemně odpočinutá, relaxovaná a navíc příjemně provoněná a sametově jemná.

Doporučená domácí péče:
Nouvelle Jeunesse Corps „Riche“ (tělová řada Nové mládí)

Ošetření unavených nohou

(45 minut)

Ošetření vhodné pro unavené nohy s drenážním efektem. Toto ošetření navrací lehkost unaveným nohám s pocity těžkosti a odstraňuje otoky.

• Ošetření začíná jemným papájovým peelingem, který odstraní suchou pokožku a zároveň krásně provoní
• Po peelingu následuje masáž esenciálními oleji z rozmarýnu a eukalyptu. Speciálně vytvořená drenážní masáž je tím nejlepším způsobem, jak stimulovat drenážní a odplavovací mechanismy a ulevit tak unaveným nohám.
• Poté aplikujeme chladivý drenážní zábal: komprese stahovacích punčoch a chladivého roztoku přináší blahodárné účinky, uvolnění a odplaví otoky nohou.

Doporučená domácí péče:
Gel d`Essences Défatigantes

AKTUALITY
Aktuálně od Mary Cohr - péče o pleť.
Age Repair 75 min.

Revoluční nové ošetření s okamžitým výsledkem.
Kyselina Hyaluronová, vitamín C, elixír buněčného mládí.
Kolagen redukují všechny viditelné známky stárnutí.
Cena na měsíc červen 900,- Kč.

Novinka v péči o pleť:
 Catio Vital 1100,-Kč ( v ceně zábal na ruce studeným parafínem), cena pro měsíc červen.

-ošetření pomocí unikátního ionizačního přístroje, kde se aktivní látky dostanou rychleji a hlouběji do vaší pleti. Působí přesně tam, kde je jich třeba.

Catio Vital Lift 1200,- Kč ( v ceně zábal na ruce studeným parafínem)

-speciální ošetření pro náročnou pleť, která potřebuje vyhladit vrásky, zpevnit kontury obličeje a posílit svalový tonus.


více z aktualit

¤ Mary Cohr